III Obóz Naukowy ILOCAMP

Zadania

Kostki domina (Dzień 0 (grupa średniozaawansowana))  
Pociąg (Dzień 0 (grupa olimpijska))  
Koszykarz (Dzień 1 (grupa początkująca))  
Odchudzanie (Dzień 1 (grupa początkująca))  
Wężyk (Dzień 1 (grupa początkująca))  
Znak działania (Dzień 1 (grupa początkująca))  
Sznurki (Dzień 1 (grupa średniozaawansowana))  
Tablica (Dzień 1 (grupa średniozaawansowana))  
Wieża (Dzień 1 (grupa średniozaawansowana))  
Cykl (Dzień 1 (grupa olimpijska))  
Śmieszny konkurs informatyczny (Dzień 1 (grupa olimpijska))  
Zegary (Dzień 1 (grupa olimpijska))  
Monety (Dzień 2 (grupa początkująca))  
Permutacje (Dzień 2 (grupa początkująca))  
Pole (Dzień 2 (grupa początkująca))  
Taśma (Dzień 2 (grupa początkująca))  
Akwarium (Dzień 2 (grupa średniozaawansowana))  
Obwody (Dzień 2 (grupa średniozaawansowana))  
Wieża 2 (Dzień 2 (grupa średniozaawansowana))  
ABC (Dzień 2 (grupa olimpijska))  
Ciężkie klocki (Dzień 2 (grupa olimpijska))  
Najdłuższe rosnące podciągi (Dzień 2 (grupa olimpijska))  
Bałwanek (Dzień 3 (grupa początkująca))  
Piłeczka (Dzień 3 (grupa początkująca))  
Manipulacja rankingu (Dzień 3 (grupa początkująca))  
Wykreślanka (Dzień 3 (grupa początkująca))  
Karty (Dzień 3 (grupa średniozaawansowana))  
Rolki papieru (Dzień 3 (grupa średniozaawansowana))  
Guziki (Dzień 3 (grupa olimpijska))  
Pokoje (Dzień 3 (grupa olimpijska))  
Przyjazne punkty (Dzień 3 (grupa olimpijska))  
Kratki (Dzień 4 (grupa początkująca))  
Patyki (Dzień 4 (grupa początkująca))  
Pinezki (Dzień 4 (grupa początkująca))  
Szachy (Dzień 4 (grupa początkująca))  
Domino (Dzień 4 (grupa średniozaawansowana))  
Las (Dzień 4 (grupa średniozaawansowana))  
Suma (Dzień 4 (grupa średniozaawansowana))  
Kupiec (Dzień 4 (grupa olimpijska))  
Materiały wybuchowe (Dzień 4 (grupa olimpijska))  
Dziwna planeta (Dzień 4 (grupa olimpijska))  
Dziewczynki (Dzień 5 (grupa początkująca))  
Farby (Dzień 5 (grupa początkująca))  
Grusze i jabłonie (Dzień 5 (grupa początkująca))  
Siłownia (Dzień 5 (grupa początkująca))  
Przyjęcie (Dzień 5 (grupa średniozaawansowana))  
Turniej (Dzień 5 (grupa średniozaawansowana))  
Wykres (Dzień 5 (grupa średniozaawansowana))  
Bubu (Dzień 5 (grupa olimpijska))  
Myszka (Dzień 5 (grupa olimpijska))  
Najdłuższy wspólny rosnący (Dzień 5 (grupa olimpijska))