IV Obóz Naukowy ILOCAMP

Zadania

Liczba (Dzień 0 (grupa początkująca))  
Odważniki (Dzień 0 (grupa średniozaawansowana))  
Palindromy (Dzień 0 (grupa olimpijska))  
Samochody (Dzień 1 (grupa początkująca))  
Sumy i różnice (Dzień 1 (grupa początkująca))  
Stopki (Dzień 1 (grupa początkująca))  
Szuflady (Dzień 1 (grupa początkująca))  
Drzewko (Dzień 1 (grupa średniozaawansowana))  
Dzieci (Dzień 1 (grupa średniozaawansowana))  
Wesoła małpka (Dzień 1 (grupa średniozaawansowana))  
Chińczyk (Dzień 1 (grupa olimpijska))  
Drzewa (Dzień 1 (grupa olimpijska))  
Halloween (Dzień 1 (grupa olimpijska))  
Konik polny (Dzień 2 (grupa początkująca))  
Kwadrat (Dzień 2 (grupa początkująca))  
Odległość (Dzień 2 (grupa początkująca))  
Zakład (Dzień 2 (grupa początkująca))  
Budowla (Dzień 2 (grupa średniozaawansowana))  
Losy (Dzień 2 (grupa średniozaawansowana))  
Zapałki (Dzień 2 (grupa średniozaawansowana))  
Podciągi arytmetyczne (Dzień 2 (grupa olimpijska))  
Operacje (Dzień 2 (grupa olimpijska))  
Robot (Dzień 2 (grupa olimpijska))  
Gwoździe (Dzień 3 (grupa początkująca))  
Konik polny 2 (Dzień 3 (grupa początkująca))  
Las (Dzień 3 (grupa początkująca))  
Przegrody (Dzień 3 (grupa początkująca))  
Banki (Dzień 3 (grupa średniozaawansowana))  
Pasy ruchu (Dzień 3 (grupa średniozaawansowana))  
Wycinek (Dzień 3 (grupa średniozaawansowana))  
Drogi ekspresowe (Dzień 3 (grupa olimpijska))  
Obława (Dzień 3 (grupa olimpijska))  
Trójmiasto (Dzień 3 (grupa olimpijska))  
Długa taśma (Dzień 4 (grupa początkująca))  
Drabina (Dzień 4 (grupa początkująca))  
Krany (Dzień 4 (grupa początkująca))  
Tabliczka (Dzień 4 (grupa początkująca))  
Gra (Dzień 4 (grupa średniozaawansowana))  
Grzybki (Dzień 4 (grupa średniozaawansowana))  
Radiotelegraf (Dzień 4 (grupa średniozaawansowana))  
Punkty (Dzień 4 (grupa olimpijska))  
RoboSort (Dzień 4 (grupa olimpijska))  
Wrogie państwa (Dzień 4 (grupa olimpijska))  
Dwie wieże (Dzień 5 (grupa początkująca))  
Figury (Dzień 5 (grupa początkująca))  
Miasta (Dzień 5 (grupa początkująca))  
Zbiór (Dzień 5 (grupa początkująca))  
Sadzenie bulw (Dzień 5 (grupa średniozaawansowana))  
Hodowla (Dzień 5 (grupa średniozaawansowana))  
Szklanki (Dzień 5 (grupa średniozaawansowana))  
Dolary i Euro (Dzień 5 (grupa olimpijska))  
Sprężyny (Dzień 5 (grupa olimpijska))  
Zmaksymalizowany podzbiór (Dzień 5 (grupa olimpijska))